Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Transparan moda defilesine müzik olarak Salavat-ı Şerif seçildi

Ana Sayfa » İslam Haber » Güncel Haber » Transparan moda defilesine müzik olarak Salavat-ı Şerif seçildi
Transparan moda defilesine müzik olarak Salavat-ı Şerif seçildi

Bu ülke İslam ülkesi olarak adından söz ediyorsa nasıl oluyor da bir moda defilesinde Salavatı Şerif okunarak gösteri düzenlenebiliyor.Peygamber Efendimize Saygı mahiyetinde okunan ve sevgimizi dile getiren salavatı şerif bu şekilde anlamsız ve kalitesizce kullanılmasını kınıyoruz.

Sorulması gereken asıl soru ise yarı çıplak bir saçmalık için nasıl olur da bunu seçersiniz ve bunu mantığa hizmet kullanırsınız. Dini değerlere hakaretin boyut kazanmış bir versiyonudur. Kesinlikle bu işlem sonunda olaya karışan ve orada izleyici, misafir veya davetli kim olursa olsun hepsi hakkında dava açılmalı ve hepsi de gereken cezayı almalılar. Nasıl olurda kendi saçmalıklarınıza bu tarz bir mükemmelliği alet edersiniz. Dünyada müzik mi kalmadı.

Salavatı Şerifi arka fon olarak kullanan ve yarı çıplak halde mankenlerin yürüyüşü eşliğinde misafirlere keyifli dakikalar sunmayı hedefleyen olayın sahibi nasıl bir inanışa sahip çok merak ediyoruz. Olayın baş mimarı Murat Aytulum denen kendini bilmezin biriymiş.

Haberin geri kalan kısmını sizlere aktarıyoruz.
Aytulum’un, ‘Paradoksal Senfoni’ adını verdiği koleksiyonunun defilesinde, üç dine ait ilahiler kontrtenor Nuri Harun Ateş tarafından seslendirildi. Defile sırasında mankenler podyumda transparan kıyafetler ile koleksiyonu sergilediği sırada Nuri Harun Ateş, Salavat-ı Şerif okudu.

Modacı Murat Aytulum’un, Mercedes Fashion Week İstanbul kapsamında düzenlediği defilede, mankenler podyumda yarı çıplak yürürken Salavat-ı Şerif okunarak bir skandala imza atıldı.

Transparan moda defilesine müzik olarak Salavat-ı Şerif seçildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İslamafobi’nin Dünü ve Bugünü Nijerya’da hergün 2 bin çocuk ölüyor Kusmak ( İstiğfar Etmek ) orucu bozar mı? Hz. Peygamberimizin Babalık özelliği Çocuklara Mahremiyet eğitimi nasıl verilmelidir? Kuran-ı Kerime göre insanın özellikleri nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

İman ve Kuran İslami haber Kaynağı - Tüm Hakları Saklıdır