Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Niran Ünsal’ın Ticari kaygısı Farzın önüne geçti

Ana Sayfa » İslam Haber » Güncel Haber » Niran Ünsal’ın Ticari kaygısı Farzın önüne geçti
Niran Ünsal’ın Ticari kaygısı Farzın önüne geçti

Dini gereklilik olması gereken örtünmeye kendi açısından yeni bir boyut kazandıran Niran Ünsal için bir çok ifade kullanılabilir ama yapmış olduğu bu hareketle hem kendini küçük düşürmüş hemde baş örtüsüne saygısızlık etmiştir. Örtünmenin dinen farz olması dayatma yada zorlama değildir. Zorla örtünmesi gerektiğini kimse dayatmadığı halde kendi çıkarları uğruna sözde dini gereklilikmiş gibi göstermesi de yarıca kötü bir davranış olmuştur.

Tekrar açılmasını gerektiren önemli faktörlerden biri olarak ticari kaygısını göstermesi ise ayrıca üzücü bir durum olmuştur. Kendisini dünya malı için bu uğraşı 3 yada 5 kuruşluk bir getiri sağlayacak ama ahireti için ise Rabbim affetsin diyelim.

Kişiliği ile para kazanmak yerine kadınlığı ile para kazanmayı seçen sanatçıya söylenecek bir çok olduğunu hatırlatıyoruz.
Niran Ünsal, “Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çok sayıda insan mağdur oldu ben yılda 80 konser veriyordum” dedi. Peruk takmayı da denediğini ancak çare olmadığını belirterek başörtüsünü çıkardığını açıkladı.

Niran Ünsal şöyle konuştu:

Bu benim hayatımda çok reel bir karardı. Fakat Türkiye’de kapalıdan sanatçı olmuyormuş ama her şey oluyormuş onun haricinde. Bunu anladım ve çok acı bir tecrübeyle yaşadım. Ticari hayatımda kayıplar, kendi iş hayatımda sıkıntılar… Bir sürü şey yaşadım. İşte “o kapandı şarkı söylemiyor” falan bilmiyorlar ki ben 23 senedir 25 tane insana ekmek kapısı oldum. Sahne önünde arkasında birlikte hareket ettiğim silah arkadaşlarıma… Bir inanç uğruna, tamamen kendi özgür hür irademle yapmak istediğim; “işimi de yapayım ama inancımı da yaşayayım” felsefesiyle yola çıktığım için nelere maruz kaldığımı bilemezsiniz. Ve ciddi anlamda da eşim, iş ortağım İbrahim’le bile karşı karşıya geldim.

Niran Ünsal’ın Ticari kaygısı Farzın önüne geçti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kuran’ı Arapça mı, Türkçe mealini okumak mı daha hayırdır. Başörtüsü Takmamak İçin Müftülüğü Terk Etti İftar Duası ( Allahümme leke sümtü ) Arapça ve anlamı El-Mecîd isminin anlamı, Fazileti ve zikri ve faydaları Peygamber, Nebi, Elçi, Resul ve Mucize kavramlarının anlamı ve araştırma Demokrasi’de İslamı bulmaya çalışmak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

İman ve Kuran İslami haber Kaynağı - Tüm Hakları Saklıdır