Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mescid-i Aksa için sessiz kalan Araplar

Ana Sayfa » İslam Haber » Dünyada islam » Mescid-i Aksa için sessiz kalan Araplar
Mescid-i Aksa için sessiz kalan Araplar

Dünya genelinde yapılan zulümlerin bir adresi var oda Araplardır. Arapların satılmış ruhları karşısına çaresizliğe düşen Müslümanların feryatları gökleri yırtıyor ama duyan var mı?

Bugün İslam coğrafyasını saran sömürgecilik ve işkence dolu hayat bitmek bilmiyor, Müslümanlar ise Mehdi gelecek diye sessiz kalıp sessizce dua ediyor.

Oysa ki Müslüman böyle mi olacaktı?

Bugün İsrail devletinin yapmış olduğu zulmün tek nedeni kendini peşkeş çeken ve kendi koltuklarını sağlama almak için bütün Müslümanları feda eden ve sözde biz Müslümanız diyenler oldu. Yoksa israil kendi tükürüğünden korkan bir millet olarak hiç bir şeye el bile atamazken bugün Mescid-i Aksa da Müslümanları katlediyor ve onların olmayanlara sahip çıkıyor.

Eli yetişmeyen Müslümanlar oldukları yerde bağırsa bile bağırmaları bulundukları sınır dışına çıkmazken; hayatını, namusunu ve dinini korumak için mücadele veren Müslüman Filistinliler ise terörist ilan edilmişlerdir. Bütün dünyada bu yapılanları meşru görüp Müslümanların terörist olduğunu kabul ediyor değil mi?

Nasıl etmesin, Araplar kulaklarımızı kapattık onlar bizim din kardeşlerimiz değil demediler mi?
Onlara en çok yardımı yapan Yemen’i vurmadılar mı?

İsrail ise neden onlara bunu yapmasın değil mi?

Bugün Filistin’de yapılan bütün zulmün sebebi yine bizleriz, onların kanları ellerimize bulaşmıştır.Türkiye’de bile tepki sadece meydanlara taşımakla oluyor ama iş İsrail konsolosluğuna gidelim onları oradan kovalıma gelince Devletler arası ilişkiler bahane ediliyor.

gel de İsrail’e kız

Mescid-i Aksa için sessiz kalan Araplar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dindarların iktidara gelmesiyle adalet kavramı yok oldu Er Rahim – Allah’ın isimleri anlamı ve faziletleri “Bilgi ahlakı” sözü ne anlama geliyor? Allah’ın isimleri faziletleri ve faydaları ( Kaç kez okunmalı ) Ezan okunurken, Kuran okumak, sohbet etmek uygun mudur? Arefe gününde ve Zilhicce ayında oruç tutmanın fazileti nedir?

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

İman ve Kuran İslami haber Kaynağı - Tüm Hakları Saklıdır