Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Katar’ın İslam ülkeleri tarafından terörist edilmesinin anlamı

Ana Sayfa » İslam Haber » Güncel Haber » Katar’ın İslam ülkeleri tarafından terörist edilmesinin anlamı
Katar’ın İslam ülkeleri tarafından terörist edilmesinin anlamı

İslam ülkeleri diyorum ama İslam unutulmuş yerini piyonluğa bırakmış durumda. Düşünseniz Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa’nın ( S.A.V )o topraklar da yeniden dirilişi gerçekleştirdiği yerde şimdikiler Müslümanları satıyor ve Müslümanlara zulüm yapıyorlar.

Arabistan başta olmak bir kaç İslam ülkesi günü aydınlanması ile birlikte Katar’a karşı bir tutumla gündem oluşturdular, diplomatik engeller ve abluka derken uçuşların engellenmesi, tv kanallarının engellenmesi gibi bir çok adım ardı ardına geldi.

ABD başkanının Arap ülkelerini ziyareti sonrasında alınan bu kararlara baktığınız da Artık kafirin cellatlığını yapar olduk ve kendi kardeşlerimizin kafalarını uçurmak için fırsat kolluyoruz.
Müslümanlığını unutmuş dünya malına sarılmış Arap dünyası şimdide ABD için yeni kaynak kapıları bulmak adına Katar’a saldırı kararı aldılar.
Ablukaya alınmadan önce ABD tarafından silah anlaşması yapılmış ve olabildiğince ağır silahlar satılmış olan Katar’ın terörizme destek verdiklerini bilmiyorlar mıydı? kesinlikle biliyorlardı sadece yeni dayatmaları kabul etmeyen Katar’a kendi kardeşleri eliyle yeniden büyük dayatmalarda bulunacaklar.

kafirden dost olur mu?
Sözde insanlık kavramlarını bize öğretmek için geliyorlar ve ellerini bulaştırdıkları her noktayı kana buluyorlar. Peki Müslüman ülkeler bu işin neresinde kalıyorlar. Ellerinde para kaynağı ile neredeyse dünyayı satın alacak güce sahip olmalarına rağmen kölelik yapmayı tercih ediyorlar.

Türkiye’nin ve ardından Pakistan’ın asker göndermesi bence işin rant kısmını oluşturuyor. Olayın özüne indiğiniz de Katar eninde sonunda dağılacak ve yine kazanan ABD olacak. Biz Müslümanlar ise sömürülmeye devam edeceğiz hemde kendi kardeşlerimizin elinde.

Yemen, Arabistan tarafından bombalanıyordu oda kalktı Arabistan’la birlikte Katar’a ambargo uyguladı.

Müslümanlar bu kadar mı?

Katar’ın İslam ülkeleri tarafından terörist edilmesinin anlamı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kurban bağışlamak için değil, kesmek içindir 2021 dini günler, bayramlar ve kandiller Ahlak, sevgi ve saygı sözcüklerinin, sözlük  anlamları nelerdir? İnsanlar kıyamet günü hangi beş şeyden hesaba çekilecek? İslam’a göre çocuk nasıl yetiştirilir Şamanizme inanan Kızılderili çift İslam’ı seçti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

İman ve Kuran İslami haber Kaynağı - Tüm Hakları Saklıdır