Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kabe’ye evlilik teklifi için giden zavallılar

Ana Sayfa » Video » Kabe’ye evlilik teklifi için giden zavallılar
Kabe’ye evlilik teklifi için giden zavallılar

kabe gibi kutsal bir mekana giden Müslümanların ilk arzuları Kabe ile bütünleşip o atmosferi yaşamaya çalışmaktadır. Tabi bu amacı dışında kullanmak isteyen kardeşlerimiz de var. Kıza evlilik teklif edecek yer kalmamış gibi o kutsal mekanı seçmek ne kadar doğru tartışma konusu olur. Bu tarz bir eylem bizce hiç hoş olmamış bir davranıştır.

Kabe Müslümanların kutsallığının en üst seviyesinin olduğu doruk noktasıdır. Orada manevi bir atmosferle tanışmak varken bu işi evlenme teklifi ile şereflendirmeye çalışmak sanırım genç kardeşlerimizin en büyük arzuları olacak. Ne var ki bulunma sebepleri inşaAllah bu değildir. Hele ki öyle bir ortamda İslami usullere uygun olmayan davranışlarda bulunmak ve bunu da sosyal medyada paylaşıma sunmak hiç doğru değil.
işte o video

Kabe’ye evlilik teklifi için giden zavallılar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İmamı Malik ( Mâlik b. Enes ) Kimdir? İslami versiyon Kadın giyim modası Peygamber, Nebi, Elçi, Resul ve Mucize kavramlarının anlamı ve araştırma Çocuklara Mahremiyet eğitimi nasıl verilmelidir? Halep’e iki binden fazla aile geri döndü Alak suresinin ilk 5 ayetinin anlamını, kuran mealinden bulup yazınız? ve keşfedin

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

İman ve Kuran İslami haber Kaynağı - Tüm Hakları Saklıdır