İslami isimlere Çin’den Engel ( Engellenen Müslüman İsimleri )

Çin hükumeti tarafından yapılan açıklamada Müslüman uygar bölgesinde yaşayan Müslümanların isimlerine engel koydu sözde aşırılığı önleme olarak ifade edilmiş olsa da gerçek niyetleri İslami isimlere tahammül edemiyor olmalarıdır.

Muhammed ismi onları çıldırtmaya yetiyor. Çünkü kendi sistem ve hiyerarşilerine mezar olarak tek ismin bu olduğunun farkındalar ama bizler taşıdığımız bu ismin ne kadar büyük bir silah olduğunu öğrenemedik.Yardım toplayan orada kilere yardım etmek isteyen Müslümanlar neredeler peki!!

Bütün dünya bu olayla birlikte ataklara başlayacak ki zaten bir kaç böyle saçma yasaklama gerçekleşmişti. Değerli kardeşlerim Uygar bölgesinde Çin hükumetinin bütün baskıcı politikasına rağmen yaşama mücadelesi veren Müslüman kardeşlerimize hiç bir şey yapamıyorsanız dua edin.

Çin Müslümanlara yönelik yaptırımlarını sürdürürken bütün İslam ülkeleri de bu olaya sessiz kalmayı sürdürüyorlar. İslam ülkeleri böyle bir uygulama yapsa ne olurdu acaba?

Bizler bütün dünya gözünde terörist olmuş ve bu kelime ile bütünleştiğimiz için bizlere yapılacak olan bütün zulümler meşru karşılanacaktır. Taki Müslüman olduğumuzu hatırlayıp yeniden dirilene kadar.

Çin Hükumetinin engellediği isimler:
1- Muhammed,
2- Ayşe,
3- Fatma,
4- Hatice,
5- Mücahid,
6- Cihat,
7- Talib,
8- İmam,
9- Muslima,
10- Mücahit,
11- Sümeyye,
12- Nasrullah,
13- Turknaz,
14- Turkzat,
15- Hacı,
16- Arafat,
17- Medine,
18- Şemseddin,
19- Seyfullah,
20- Abdulaziz,
21- Saddam,
22- Bin Ladin,
23- Esedullah,
24- Muhlise”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir