Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hz. Eyüb’ün sabrını anlatan güzel bir hikaye videosu

Ana Sayfa » Video » Hz. Eyüb’ün sabrını anlatan güzel bir hikaye videosu
Hz. Eyüb’ün sabrını anlatan güzel bir hikaye videosu

Hz. Eyüb’ün sabrı dillere destandır. Sürekli anlatılır ve dillerden dillere dolaşır. Dini hikayelerde sizlere güzel bir konu daha sunuyoruz. Hazretin Eyyübün sabrını aktarmaya çalışacağız. Sabrın ne kadar güzel ama bir o kadar da ne kadar zahmetli bir iş olduğunu görebileceksiniz.

Allah Azze ve Celle Hazretleri bütün mülkün sahibidir. Sizi biraz korku ve açlıkla, bir de mallar, canlar ve ürünlerden eksilterek deneriz. Sabredenleri müjdele ayeti kerimesine baktığınız da ne kadar net ifade edilmiş.

Hz. Eyyüb hayatı ve merak ettikleriniz

Peki Hz. Eyüb nerede yaşıyordu ve nelerle uğraşıyordu. Hayatında sabrı nasıl anlayabiliyoruz. Buyurun birlikte Hz. Eyüb’ün hayatını birlikte izleyelim.

2019 dini hikayeler

Dini hikayeler olarak sizlere sunduğumuz bu kısa da Hz. Eyüple ilgili olarak sabrını duyduğunuz ama neler çektiğini de öğrenmeniz gerektiği için sizlere derledik.

Hz. Eyüb’ün sabrı

Hz. Eyüb’ün sabrını anlatan güzel bir hikaye videosu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hz. Muhammed’in Sabrı ve Sabır Örnekleri Şamanizme inanan Kızılderili çift İslam’ı seçti Gırgır dine hakaret etti, cezası kapatma oldu Peygamber, Nebi, Elçi, Resul ve Mucize kavramlarının anlamı ve araştırma Hz. Eyüb’ün sabrını anlatan güzel bir hikaye videosu Sabah namazı ve ezanı ile ilgili merak ettikleriniz

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

İman ve Kuran İslami haber Kaynağı - Tüm Hakları Saklıdır