Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hacet namazının kabul olması için 41 defa okumanız gereken dua ( Hacet Namazı Duası )

Ana Sayfa » İslami Cevaplar » İslam'da İlim » Hacet namazının kabul olması için 41 defa okumanız gereken dua ( Hacet Namazı Duası )
Hacet namazının kabul olması için 41 defa okumanız gereken dua ( Hacet Namazı Duası )

Değerli din kardeşlerim;

Hacet Namazı ile ilgili olarak sizlere Hacetin ne anlam ifade ettiğini daha sonra da Hacet Namazının kabul olması için sizlerle bir dua paylaşacağız. Bu paylaşacağımız duayı tam 41 kez okumanız halinde hacet namazı için dileklerin kabul olacağını diliyoruz.

Hacet namazı dilek ve istek olarak ifade edilmektedir. Biz Müslümanlar kimden istekte bulunur ve dileriz tabi ki Alemlerin rabbi olan Allah’a

Hacet Namazı Duası için Ahmet Ziyâeddin Gümüşhânevi hazretleri buyuruyor ki,

“Muyiddin-i Arabî hazretlerine ait aşağıdaki duayı 41 kez okuyup hacetini Allah’a arz eden kimsenin dileği kabul olur.” (M.Ahzâb)

Hacet Namazı Duası Okunuşu :

“Bismillahirrahmanirrahim. YÂ kâdiru Yâ zâhırı Yâ bâtınü yâ latıyfü yâ habîru kavlihül hakku ve lehül mülkü yevme yünfehu fis sûri âlimül ğaybi veş şehâdeti ve hüvel hakimül habir.”

Hacet namazının kabul olması için 41 defa okumanız gereken dua ( Hacet Namazı Duası ) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Allah’a imanla ilgili Kuranda geçen ayetler 2021 dini günler, bayramlar ve kandiller Çocuklara doğru eğitim vermenin yolları ve Kuran Arefe gününde ve Zilhicce ayında oruç tutmanın fazileti nedir? Suriye’de savaş çocuğu olmak Müslüman İlim öğrenirken nelere dikkat etmeli?

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

İman ve Kuran İslami haber Kaynağı - Tüm Hakları Saklıdır