Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

David Rockefeller Öldü ( Müslümanların kanını emen vampir )

Ana Sayfa » İslam Haber » Güncel Haber » David Rockefeller Öldü ( Müslümanların kanını emen vampir )
David Rockefeller Öldü ( Müslümanların kanını emen vampir )

Bütün dünyanın kanını emen ve bu kandan zevk çığlıkları atıp 200 yaşımı kutlamak istiyorum diyen dünyanın en zengini geberdi desem doğru olur sanırım. Dünyada insanlar nakil için organ bulamazken bu adam defalarca organ nakli olmayı başarmış ve tam 101 yaşına kadar geldi. Tabi unuttuğu şey ise Allah’ın varlığıydı onun hesaplarına göre 99 yaş erken gitti ama olsun artık orada ona 99 yıl boyunca eşlik ederler kırmazlar.

Emdiği kanlardan biriktirdiği serveti için net rakamlar vermek imkansız ama tahmini olarak 5 ile 15 trilyon dolar arasında bir servetten bahsediliyor. Yani bahsedilen rakamın büyüklüğünü rüyalarda bile bir araya getiremezsiniz.

Özellikle dünyada savaşların bir çoğunda parmağı olan ve bütün dünya bankalarının bağlı olduğu adam bu dünyada sömürme işini tamamladı ama yerine de mutlaka başka bir hortumcu bırakmıştır. Amerikan asıllı yahudi Rockefeller bütün dünyanın ağır yükü altında kendine saraylar inşaa etmiş ve akan kanların gölgesinde yaşamayı kendine amaç edinmiş bir insanlık düşmanıdır.

Tam 11 kere organ nakli olmuş: 6 kalp nakli, 3 böbrek ve 2 de ciğer nakli operasyonu, 100 yaşına girdiğinde ise yaptığı açıklamada “200. doğum günümü de kutlamak istiyorum” şeklinde olmuştu.

DAVID ROCKEFELLER KİMDİR?

12 Haziran 1915’te Amerikada doğan bankacıdır tefecidir, iş adamı olarak anılır ama dünyanın kanını emen bir vampir olarak asıl mesleğini gizlemektedir David Rockefeller, “Dünya imparatorluğu” ve “Yeni dünya düzeni” gibi söylemleriyle dikkat çekmiş ve bütün dünyanın tepkisi sadece bön bön izlemekle olmuştur.

Rockefeller ailesinin üyelerinden olan Rockefeller, Amerikan İç Savaşı’nda savaş gelirleriyle kalkınmış olan ve Standard Oil Company şirketinin kurucusu John D. Rockefeller’in büyük oğluydu.

JPMorgan Chase’in ortaklarındandı.

David Rockefeller Öldü ( Müslümanların kanını emen vampir ) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İslam dininin kadına verdiği değer Mezheplere göre ezan dinlemenin hükmü nedir? Halep’e iki binden fazla aile geri döndü Evlilik programları tamamen yayından kaldırılacak İslam’da Neş’e ve Safa Niran Ünsal’ın Ticari kaygısı Farzın önüne geçti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

İman ve Kuran İslami haber Kaynağı - Tüm Hakları Saklıdır